Metin Mecik İnşaat

TR EN KA

Ar-Ge

Ar-Ge

        Birçok formülasyon, laboratuvar denemelerinin ve mevcut ürünlerin geliştirilmesi çalışmalarının yapıldığı Ar-Ge bölümü Metin Mecik İnşaat olarak misyonlarına güç katmaktadır.


        Hammadde tedarik sürecinden kullanıcının memnuniyeti sürecine kadar tüm spesifikasyonlar belirlenmiş ve bu doğrultuda tüm kontroller yapılmaktadır. Ar-Ge başarımız, geliştirdiğimiz yeni ürünlerle her yıl katlanmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz sektörü ve rakipleri yakından takip eden Ar-Ge bölümü, üretimde oluşabilecek her türlü teknik problem için ön teknik çözümler üretmiş durumdadır.


        Metin Mecik İnşaat , yıllık cirosunun önemli bir kısmını ar-ge faaliyetlerine ayırmakta ve teknolojiye sürekli yatırım yapmaktadır. Her yıl ortalama bin beş yüz’ün üstünde alternatif formülasyon, laboratuvar denemeleri ve mevcut ürünlerin geliştirme çalışmaları yapılmaktadır. Metin Mecik İnşaat çalışanları, müşterileriyle sürekli diyalog içerisinde bulunarak ihtiyaçlarını ve taleplerini tespit etmekte ve bu doğrultuda yeni ürünler geliştirmektedir.


        Metin Mecik İnşaat, kimyasal laboratuvarında hammadde ve ürünlerinin her türlü kimyasal analizlerini, beton laboratuvarında ise yine betonla ilgili her türlü testleri yapmaktadır.